ankara ozel dedektif

Ankara Özel Dedektiflik Ankara Dedektiflik Ofisi

Ankara Özel Dedektiflik

Avrasya Özel Dedektiflik, vergi levhası olan, ilgili yerlerden ruhsatlı, sabit adresi ve telefonu olan resmi bir firmadır. Ankara Özel Dedektiflik olarak ilk işe başlayan firmamız zamana ayak uydurarak tüm ülkede hizmetlerini kesintisiz olarak devam etmektedir. Türkiyenin 81 il ve tüm ilçelerinde büyük bir titizlikle hizmet veren Özel Dedektiflik firmamız yasal olmayan hiçbir işi kabul etmemektedir.

ankara ozel dedektiflik ofisi

Ankara Özel Dedektiflik

Şirketimiz bir Ankara Dedektiflik firması olup sabit merkez ofisi çankaya da bulunmaktadır. Firmamız bir çok konuda hizmet vermektedir. Bunlardan en önemlisi ve en çok yaptığımız işlerin başında eş ve kişi takibi gelmektedir. Bu sebeple bu zamana kadar en başarılı olduğumuz konu aldatma ile alakalı görevler olmuştur.

Ankara Dedektiflik Ofisi

Ankara Dedektiflik Ofisi olarak yaklaşık 10 yıldır meslek etik değerler çerçevesinde görev yapmaktayız. Seçilen personel genellikle emekli asker veya polislerden oluşmaktadır. Bu sebeple gizlilik bizim için çok önemlidir. Yapılan mesleğin bir yasası yoktur. Bu durum yapılan işin yasa dışı olduğu anlamına gelmemektedir. Firmamız bünyesinde çalışan danışman avukatlar ile yürüttüğümüz operasyonlar da ortak fikirler ile hareket etmekteyiz. Buradaki amacımız hem firmamızın hem de müşterimizin zarar görmemesidir.

Ankara Eş Takibi

Firmamız Ankara Eş Takibi görevini de diğer görevlerde olduğu gibi büyük gizlilik ve öz veri ile yapılmaktadır. Elde edilecek delillerin hangisinin yasal hangisinin yasal olmadığı avukatlarımızında fikirleri alınarak sizlere teslim edilmektedir. Eş takibi görevi sonucunda elde edilecek deliller aldatma veya zina konusunu mahkeme huzurunda bir kanı oluşturacak deliller topluluğudur. Aldatma veya zina amaçlı toplanacak deliller fotoğraf veya video şeklinde müşterilere teslim edilir. Burada önemli olan konu böylesine bir dava için delil toplanırken müşteriye zarar vermemektir. Bu sebeple de gizlilik ön plana çıkmaktadır. Eş takibi konusunda çok başarılı olan Avrasya Özel Dedektiflik firmamız yaptığımız yüzlerce takibin sonucunu başarı ile sonuçlandırmıştır.

Ankara Dedektiflik Bürosu

Ankara Dedektiflik Bürosu olarak hem bireysel hem de kurumsal alanlarda özel dedektiflik hizmeti vermekteyiz. Yapılan her operasyon büyüz bir gizlilik çerçevesinde ve özenle yapılmaktadır. Ankara Dedektiflik Bürosu olarak yapılan tüm işlerde kesin kanıt garantisi vermekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir