ankara özel dedektiflik

Ankara Özel Dedektiflik Özel dedektif Ankara

Ankara Özel Dedektiflik

Avrasya Ankara Özel Dedektiflik, ilk defa faaliyetlerine 2010 senesinde başlamıştır. Kurucusu M.Levent Kaplan her ne kadar daha öncesinde askeri personel olarak görev yapmış olsa da Özel Dedektiflik mesleğini usta çırak usulü büyüklerinden öğrenerek, bu zamana kadar etik kurallar çerçevesinde yapmaya devam etmiştir.

Günümüzde Türkiye’de Özel Dedektiflik denilince genelde akıllara aldatma, aldatan eş, zina ispatı gibi ilişkiler üzerine çalışılan bir meslek gibi algılanmaktadır. Elbette bu hizmetleri de vermekteyiz ama vermiş olduğumuz hizmet yelpazesi oldukca geniştir. Kuruluşumuzdan bu yana almış olduğumuz görevler doğrultusunda, tecrübeler ile kazanılmış bir kaç konu üzerinde uzman olduğumuzu düşünmekteyiz.

 

Ankara ozel dedektiflik bürosuEş takibi, Ankara Özel Dedektiflik olarak en çok aldığımız talepler arasındadır. Bu sebepledir ki bu zamana kadar en çok yaptığımız görev de yine eş takibi, aldatma ve zina ispatı gibi sıralayabiliriz. Bu sebeple ilişkiler konusunda bir çok eğitimler aldık. Takip ettiğimiz kişinin vücut dilinden davranış şekline kadar bizlere küçük bilgiler vermesi işimizi büyük ölçüde kolaylaştırmatadır. Almış olduğumuız belgeleri incelemek için “Hakkımızda” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Özel Dedektif Ankara

Faaliyet alanımıza her ne kadar Ankara ilimizde başlamış olsakta, bu zaman kadar ülkenin hemen hemen bütün illerinde hizmet verdik. Özel Dedektif Ankara olarak elbette ki en çok çalıştığımız il yine Ankara dır. Merkez ve sabit ofisimiz yine Ankara’da bulunmaktadır. Antalya, İzmir ve Adana da ekip ve temsilciliklerimiz bulunmaktadır. İhtiyaç halinde yine Ankara merkezimizde bulunan deneyimli profesyonel Özel Dedektif ekibimiz takviye amaçlı bütün illere intikal edebilecek özelliktelerdir.

ankara ozel dedektiflik ofisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir