antalya özel dedektiflik bürosu

Antalya Özel Dedektiflik Antalya Dedektiflik Bürosu

Antalya Özel Dedektiflik

Avrasya Özel Dedektiflik Firması olarak merkez ofisimiz Ankara da bulunmaktadır. Yaptığımız iş gereği yurdun her tarafında, bütün illerde ve ilçelerde hizmet vermekteyiz. Bizler bu zamana kadar birçok il ve ilçelerde çalıştık, fakat Antalya ili ve çevresi ile ilgili yoğun bir talep ile karşılaşıyoruz. Tüm bölgelerde olduğu gibi Antalya Bölgesinde de Özel Dedektiflik hizmeti veren şubelerimiz ve profesyonel ekibimiz mevcuttur.

Antalya Özel Dedektiflik Bürosu

Bizler uygun fiyat karşılığında profesyonel hizmet vermeyi bir misyon olarak kabul eden Avrasya Özel Dedektiflik Firmamız, eş takibi, aldatma ispatları ve kişi takibi konusunda tecrübeli ekip ile çalışmaktadır. Tüm çalışmalarımız büyük bir gizlilik içerisinde yürütülmektedir. Güvenilirliğin ve gizliliğin bilincinde ve asla taviz vermediğimiz konuların olması vizyonunu taşımaktayız. Bu sebeple seçtiğimiz personelin emekli polis veya asker olmasına dikkat etmekteyiz.

Antalya Resmi Dedektiflik

Avrasya Özel Dedektiflik olarak bizler; vergi mükellefi, fatura kesebilen, oda kaydı olan ve ruhsatlı ticari bir işletmeyiz. Bu sebeple yaptığımız her hizmeti bir sözleşme ile kayıt altına alırız. Bu sayede hem müşterinin hem de firmamızın hukuki haklarını korumuş oluruz. Sizlere en uygun fiyat karşılığı hizmet verebilmek adına mağduriyetinizi en ince ayrıntısına kadar dinleriz. Bu sayede sonradan ekstra bir maliyet kesinlikle çıkartılmaz.

Antalya Özel Dedektiflik olarak kesinlikle müşteri memnuniyeti ve ücret iade garantisi vermekteyiz. Bizle vermiş olduğunuz görevi yerine getiremediğimiz vakit sorgusuz ve şartsız ücretinizi iade ediyoruz.

Eş Takibi

Özel dedektiflik hizmetlerinin belkide en başında gelen eş ve kişi takibi veya aldatma ispatı konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Bizden alacağınız her bir delil (video, fotoğraf vs.) mahkemece delil olarak kabul edilecektir. Önceliğimiz daima evliliğinizi kurtarmak adına olacaktır. Yaptığımız her çalışmaya sizler de katılabilirsiniz.

Avrasya Özel Dedektiflik, Gelir İdaresi Başkanlığınca 80.30.04 (Soruşturma faaliyetleri (özel dedektiflik faaliyetleri dahil) Faaliyet Kodu ile vergilendirilmiş, ilgili oda kaydı ve çalışma ruhsatı olan, fatura kesebilen Ticari bir işletmedir. Sabit ve Merkez ofisimiz Ankara’da bulunmaktadır. Fakat 81 il ve ilçelerinde başarılı bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir