M. Levent KAPLAN

1978 Kırıkkale doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi yine Kırıkkale de bitirdim. Lise kısmını Askeri okulda bitirerek 1998 yılında Türk Silahlı Kuvvetlerinde göreve başladım. Görev süresince Eskişehir Üniversitesi Kamu Yönetimini bitirdim. 15 yıl çeşitli birimlerde çalıştıktan sonra mecburi hizmetimi bitirip müstafi olarak ordudan ayrıldım. Bu zamana kadar Özel Dedektifliğin yanı sıra bir çok psikoterapi, bilinç altı ve yaşam koçluğu gibi kişisel gelişim eğitimleri aldım. Her geçen gün de kendimi ve ekibimi geliştirmeye devam etmekteyim. Evli ve 2 erkek çocuk babasıyım. Özel dedektiflik mesleğini etik kurallar çerçevesinde 8 yıldır yapmaktayım.

Neler Yapıyoruz ?

Avrasya Özel Dedektiflik; Kusura dayalı boşanma davaları için ( Aldatma, Zina vb. ) ve velayet davaları için delil temini, eş takibi, kişi takibi, adres tespiti, mal varlığı takibi, evlilik öncesi araştırma ve çocuk takibi yapar.
100% çözüm odaklı çalışan firmamız olaylara daima büyük bir hassasiyetle yaklaşır. Araştırmalarımızda yasal çerçeveler içerisinde açık kaynakları, açık kaynaklı kamu kayıtlarını; yaratıcı ve düşünceli sorularla yaptığımız görüşmelerden edindiğimiz bilgileri kullanırız. Profesyonel ekibimizi geneli kolluk kuvvetlerinden emekli, sır saklamayı bilen özverili çalışan kişilerden oluşturduk.
Misyonumuz, ekonomik, hızlı ve en önemlisi güvenilir bir çalışma sonucunda doğru bilgileri size ulaştırmaktır.

Neler Yapmıyoruz ?

Avrasya Dedektif Ofisi olarak, delilleri illegal ya da etik olmayan methodlar ile toplamayız. Kesinlikle olan deliller haricinde delil üretmeyiz. Bankacılık işlemleri veya tıbbi kayıtlara, gizli devlet belgelerine ulaşmamız söz konusu değildir. Firmamız özel bir ticarethane olup resmi kurumlar ve kolluk kuvvetleri ile bir ilgimiz yoktur.
İlk görüşme sonrasında bizden talep ettiğiniz hizmet çalışma alanlarımızın dışında ise yardımcı olamayacağımızı size bildirir, mağduriyetinizin nasıl yasal yollar ile çözülebileceği konusunda fikir ve tecrübelerimizi paylaşırız.
YASAL UYARI: TCK’na göre hukuka aykırı olan cep telefonu kayıtları,mesaj içerikleri,telefon dinlemesi, özel hayatın ihlali özel yerlerde çekim yapılması ile isteklere kesinlikle cevap verilmez. Mahkemelerde delil olarak geçerli olan sadece görsel (resim,video) olandır bizler bu delilleri toplama çalışmasını kamuya açık alanlarda yapmaktayız.