Evlilik Anayasal bir kurumdur ve kişilerin birbirleri üzerinde yasal zorunlulukları vardır. Bu sorumluluklar başında sadakat gelir. Eşler birbirlerine sadık olmak zorundadır.

Eş Takibi

Evliliklerde çeşitli nedenlerden dolayı zaman zaman eşler, partnerlerinin  kendilerini aldattığını düşünüyor yada bundan şüphe duyuyor. Temelinde kıskançlık gibi görünen bu durum aslında daha derin bir iç güdüsel harekettir.

Eş Takibi, eşlerin evlilikleri süresince işledikleri suç ve kabahatlerin delillendirilmesi için yapılan bir takip görevidir. Şüpheleri olan tarafın bu şüphelerinden arınmasını sağlayan ve şüphelerinde ki haklılığını kanıtlarla ortaya koyan bir çalışmadır.

Avrasya Özel Dedektiflik olarak yaptığımız bu çalışma sonrasında size verilmek üzere hazırlanan, elde edilen tüm deliller aile mahkemelerince delil ve kanıt niteliği taşıyan video ve fotoğraflar olacaktır. İş tesliminde tüm bu kanıtlar silinerek imha edilir ve kesinlikle arşivlenmez. Aklınızdaki tüm sorular için lütfen Sorular & Cevaplar sayfamızı ziyaret ediniz.