ankara eş takibi

EŞ TAKİBİ

Hiçbir şey, aldatmak ve aldatılmaktan daha hızlı bir ilişkiyi yok edemez. Avrasya Özel Dedektiflik olarak, ilişkiler hakkındaki araştırmaların hassas doğasını biliyoruz. Kadromuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre deneyimli ve profesyonel emekli asker ve polislerden oluşmaktadır. Avrasya Özel Dedektiflik, birçok konuda hizmet vermesine rağmen ülkemizde en çok aldatma, eş takibi ve velayet davaları için delil toplama konularında hizmet vermiştir. Dolayısıyla Eş Takibi konusunda çok tecrübeli ve bir o kadar da başarılı bir özel dedektiflik firması olduğumuzu belirtmek isterim. Ayrıca her bir eş takibi görevinin birbirinden çok farklı olabileceğini ve iş planlaması konusunda büyük bir titizlikle çalışılması gerektiğini biliyoruz.

ID:146778491


Eş Takibi sonucunda personelimiz, tüm gerçekleri özenle ortaya çıkaracak ve bunları fotoğraflar, video çekimleri ve detaylı bir Araştırma Raporu şeklinde elde edilen tüm inkar edilemez kanıtlarla sunacaktır. Avrasya Özel Dedektiflik saha personeli, eş takibi sırasında oluşan gelişmelerin ve ayrıntılarının açık bir şekilde iletilmesinin hayati öneminin farkındadır. Bu sebeple Müşterilerimiz eş takibi yapılırken oluşan gelişmelerden saha ekibimiz tarafından sürekli bilgilendirilir. Avrasya Özel Dedektiflik Ofisi, Eş takibi görevine başlamadan mutlaka karşılıklı iş sözleşmesi yapar. Bu sayede Hukuki haklar karşılıklı korunmuş olur. Avrasya Özel Dedektiflik vergi levhası ile vergilendirilmiş, ruhsatlı ve fatura kesebilen resmi dedektiflik firması dır.

Çalışması sonucunda elde edeceğiniz fatoğraf ve videolar ile eşinizin sizi aldattığını, bir başka kişi ile yaşadığını, zina ettiğini… vb. Inkar edilemez delilleri bir dosya şeklinde sizlere teslim ediyoruz. Merkez ofisi Ankara olan Avrasya Dedektiflik ofisi tüm illerde görev yapabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir