adres tespiti

İş hayatımızda ve günlük yaşamımızda her an karşılaşabildiğimiz kayıp olayları, haciz işleri, eski dostlarınız, sizi dolandıranlar, boşanmak isteyip de bir türlü ulaşamadığınız eşiniz, yıllardır izini kaybettiğiniz yakınlarınız.

Adres Tespiti

Adresin Tespiti çalışmasında, adres tespiti isteyen müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda, öncelikle bilgi analizi yapılarak, yapılacak araştırmanın hukuksal ve yasal boyutunu, neler ile karşılaşılabilececeği müşterimize bildirilmektedir. Bu adımdan sonra yapılacak araştırma kapsamında, ayrıntılı ve kapsamlı bir saha çalışması yapılarak şahıs ve kurumların yer tespiti yapılmaktadır.

ADRES TESPİTİ

Adres tespiti çalışmasında, araştırılan adres için, adres hakkında önemli bilgileri içeren detaylı bir rapor hazırlanır. Hazırlanan bu raporda yerin ne zaman mülke açık izni aldığından orada kaç kişinin yaşıyor olduğuna kadar birçok bilgi adres bulma araştırması ile sunulmaktadır. Adres Tespit etme kapsamında saha çalışması, internet üzerinden ve gerçek takipler içeren birçok teknik dedektiflik araştırma metodunun da kullanıldığı hukuka uygun çalışmalar zinciridir.

Adres Bulma araştırması, bir dolandırıcılık ya da sahtekarlık sonucunda ortadan kaybolarak izini kaybettiren kişilerin, oturduğu meskenin adresinin tespit edilmesi, mal varlığının tespit edilmesi, iş yerlerinin tespit edilmesi gibi bilgiler elde etmek için kullanılmaktadır.

adres tespiti 4