dedektiflik ücretleri

Özel dedektif fiyatları Özel dedektif fiyatları neye göre hesaplanır ?

Özel dedektif fiyatları neye göre hesaplanır ?

Özel Dedektif seçerken fiyat konusunun etkisi çok önemlidir. Mağduriyetinizin suistimale açık olduğu bir konudur. Birçok Özel Dedektif Firmasını aradınız. Ve hepsi size bir fiyat verdi ve kafanız karıştı. Haklı olarak bu fiyat farkları kafanızda birtakım soru işaretlerine yol açtı. Peki Özel Dedektiflik ücretleri nasıl hesaplanır ?

Hizmet Sektöründe, nasıl bir hizmet almak istediğiniz fiyatları etkileyecektir. Bu durumu bir örnekle özetlemek gerekirse takip konusunda, firma tarafından takip edilecek şahsın ilk önce günlük yaşantısı araştırılır. Bir devlet memurunu takip etmek ile bir iş adamını takip etmek aynı olmayacaktır. Yani devlet memuru sabah işine gidecek akşam belirli saatlerde evine gelecek, en fazla hafta sonu geç saatlere kadar dışarda olacak bir kişiyi takip etmek daha ucuz olacaktır. Fakat bir iş adamı sabah evden çıktığı saat belli değil, gün içerisinde nerelere gittiği belli değil, gece geç saatlere kadar dışarda bir bahane ile eve gelmeyen ve hatta şehir dışına çıkan birisini takip etmek haliyle daha pahalı olacaktır.

Özel Dedektiflik Ücretlerini etkileyen faktör; Resmi Özel Dedektiflik Bürosu :

Hiçbir resmi belgesi olmayan, şirketi, vergi levhası, oda kaydı veya ruhsatı olmayan fakat varmış gibi anlatan firmalar doğal olarak daha ucuz bir ücret karşılığı sizlere özel dedektiflik hizmetini verebileceğini söyleyebilir. Bu hizmeti de sizlere verebilir belki. Ama burada önemli bir nokta olumsuzluk karşısında hukuki olarak karşınızda bir muhatap bulamazsınız. Fakat şirket sahibi olan firmalar, devlete vergisi, stopajı, sigortaları vs. gibi bir masrafları olduğu için yaptığı işe doğal olarak yansıtmak zorundadır. Arasındaki fiyat farkını etkileyen bir faktördür.

Bir başka Özel Dedektiflik Ücreti ni etkileyen faktör; Çalışacak Ekip Sayısı ;

bu durumu da örnekler ile açıklamak gerekirse, firmalardan talep edeceğiniz bir takip hizmetin de özel dedektifler bu işte kaç kişiyi çalıştıracağını hesaplarlar. Takip hiçbir zaman tek kişi ile yapılamaz. 12 saatlik bir takip ile 24 saatlik bir takip aynı olmayacaktır.

Yani kısacası Özel Dedektiflik Ücreti talep ettiğiniz hizmeti en doğru, hızlı ve güvenilir bir şekilde müşteriye nasıl teslim edilir düşüncesiyle hesaplanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir