ozel dedektif es takibi

Özel Dedektif Ücretleri Ankara Dedektif Fiyatları

Özel Dedektif Ücretleri

Özel dedektif ücretleri en çok merak edilen konuların başında gelir. Özel dedektif ücretleri neye göre hesaplanır? Neden firmalar arasında farklılıklar vardır? Dedektif ücretleri ödeme şekli nasıldır? Sonradan masraf çıkartılacak mı?

Özel Dedektif Ücretleri Nasıl Hesaplanır?

ozel dedektif ucretleri

Her işte olduğu gibi özel dedektif ücretleri hesaplanırken yapılacak işin içeriği çok önemlidir. İçerik, çalışacak personel sayısını direk olarak etkilemektedir. Bir işde ne kadar çok personel çalışırsa, o kadar masraf olacak ve fiyata yansıyacaktır. Basit takip diye birşey yoktur. Yapılan tüm takipler zordur ve profesyonellik gerektirir. Yani işinde deneyimli olmayan bir sıradan personel ile takip yapılamaz. Bu sebeple çalışan tüm personelimiz işinde deneyimli ve profesyoneldir.

Özel dedektiflik ücretleri hesaplanmadan önce müşteri ile yapılan toplantıda kısa kısa bilgiler alınmaktadır. Bunlar takip edilecek olan kişinin mesleği, kullandığı araba, gece hayatının olup olmadığı, günlük yaşam biçimi gibi bilgiler ışığında net bir fiyat hesaplanabilir. Bu bilgiler doğrultusunda kamuda çalışan sabah 09:00-18:00 arasında kurumda çalışıyor olan kişinin takibi ile sabah evden çıkıp tekrar eve geleceği saat belli olmayan kişinin takibi aynı olmayacaktır. Dolayısı ile özel dedektifliğin standart parekende bir fiyatı olmamaktadır.

Özel Dedektif Ücretleri Sonradan Değişir mi?

Yapılan ilk toplantı da verilen bilgiler değerlendirilir. O işin yapılabilir veya o bütçe ile yapılamaz olduğu ekiplerimiz tarafından değerlendirilir. Özel Dedektiflik ücretleri sonradan değiştirilmez, ekstra bir masraf çıkartılmaz.

Özel Dedektif Ücretleri Ödeme Şekli

Özel Dedektif Ücretleri Ödeme Şekli, sözleşmede de ilgili maddeler ile belirtilir. Çalışmaya başlamadan önce yarısı peşin olarak alınır. Diğer kalanı ise iş tesliminde talep edilir. Iş sözleşmede belirtilen süre içerisinde tamamlanabilir. Örneğin 7 günlük bir anlaşma yapılır ve iş 3. günde teslim edilebilir aşamaya gelirse mevcut sözleşme kuralları geçerlidir. Ve herhangi bir indirim uygulanmaz.

 

ozel dedektif

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir