özel dedektif eş takibi

Özel Dedektiflik Türkiye de Özel Dedektiflik Hizmetleri

Aldatılma şüpheleriyle yaşamak hiç kolay değildir, ancak Avrasya Özel Dedektiflik Firması ile, aklınızı sürekli meşgul eden soruların cevabını kısa bir süre içerisinde alabilirsiniz. Özel Dedektiflik Firması olarak bizler Aldatma konusunda, eş takibi ve velayet davaları için resmi delil toplama konusunda profesyonel hizmet vermekteyiz. Bizi kişisel gözünüz olarak da düşenebilirsiniz. Eşinizin söylediklerini veya eşinizin gün içerisinde yaptıklarını doğrulayabilir, böylece hak ettiğiniz huzuru elde edebilirsiniz. Eş Takibi Konusunda toplayabileceğimiz bilgiler, özellikle boşanma, çocuk velayeti veya diğer ilişki anlaşmazlıkları durumunda inanılmaz derecede değerli dir.

Avrasya Dedektiflik, sabit ofisi Ankara da olup yaklaşık 10 yıldır birçok konuda bireysel ve kurumsal özel dedektiflik hizmeti vermektedir. Konusunda deneyimli ve güvenilir geniş bir personeline sahip olup Türkiye de bütün bölgelerde hizmet vermektedir.

Özel Dedektiflik Kanunu;

 Ülkemizde özel dedektiflik üzerine ilk çalışma 3963 sayılı Özel Dedektiflik Kanunu’nun, TBBM Genel Kurulu’nca 20.01.1994 tarihinde oylanarak kabul edilmesi ve dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e incelenmek üzere gönderilmesi ile gündeme gelmiştir.

Dönemin sayın Cumhurbaşkanı başta özel hayatın gizliliği ve aile hayatının korunması ile kişi güvenliği ve kişilik hakları güvenliği açısından tehlike oluşturacak düzenlemelere sahip olması düşüncesi ile bu kanunu bir defa daha görüşülmek üzere iade etmiştir.

Bunun üzerine tekrardan bu konu ile ilgili olarak bir kanun çalışması yapılmamış ve düzenleme getirilmemiştir. Dolayısıyla geldiğimiz dönemde bu konuyla ilgili kanuni bir düzenleme bulunmamaktadır.

Firmamızın vergi kaydı ve ilgili oda kaydı bulunmaktadır. Tüm yapılacak olan işler sözleşme ile güvence altına alınarak hem firmamızın hemde müşterilerin hakları hukuki olarak korunur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir